Çelik Yapılar


Ekşioğlu Has İnşaat Çelik Konstrüksiyon yapı imalatları, Yüksek Çelik yapılar, büyük ölçekte Sanayi yapıları ve tesisleri gibi iş kalemlerinde faliyet göstermektedir. Firmamız gerek Müteahhit gerek yüklenici Müteahhit olarak hizmet vermektedir. Çelik Kontrüksiyon yapı inşaatları ile ilgili her türlü ekipman ve malzeme tedarik imkanlarına sahiptir. Çelik Konstrüksiyon İnşaat ülkemizde giderek yaygınlaşan bir iş kolu haline gelmiştir. Günümüzde Jeolojik araştırmalar neticesinde ülkemizde tekrar üst sıralara taşınan deprem gerçeğine uygun sağlamlıkta binalar yapılması esasına uygun yapı statiği açısından elverişli ve imalat sistemi kolaylığı sunan çelik yapılar hemen her yapı tipinde tercih sebebi haline gelmektedir. Genelde büyük sanayi yapıları depo ve antrepolarda tercih edilmekte, müstakil konutların ve çok katlı olmayan iş merkezlerinin imalatında da çelik konstrüksiyon uygulaması yapılmaktadır.

Çelik yapı sistem itibarı ile ön hazırlık aşaması ve imalatın yapı öncesi oluşturulması imkanları sunmakta, atölye ortamında hazırlanan yapı elemanları kaideler üzerinde montaj edilebilmekte, montaj sonrasında bekleme zamanı olmaksızın imalatın ve inşa faliyetlerinin devamını sağlama konusunda serbesti tanımaktadır. Yapı maliyetleri ve yardımcı mamuller düşünüldüğünde yeni yapılarda kullanılacak yardımcı malzemelerin zaiyatının önlenebilmesi büyük kolaylık sunmaktadır.

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. Çelik Konstrüksiyon Yapılarda Yutdışı Faliyetleri

Kazakistan, Türkmenistan Projeleri

Ülkemizde yapılmış olan sanayi yapılarında ve bazı AVM imalatlarında Çelik Karkas uygulanmaktadır. Gerek yapı destek sistemleri gerekse karkas uygulamaları çelik ihtiva etmekte, görsel tema ile kaplanmış olsa dahi statik rijitliğin sağlanması çelik sayesinde olmaktadır. Betonarme yapılar yapı çeliği ihtiva etse dahi mimari ve işlev özellikleri çelik konstrüksiyon inşaatlar kadar geniş kapsamlı ve çabuk olmamaktadır.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermekte olup Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Asya ülkelerinde; Libya, Katar ve Irak gibi Arap ülkelerinde çeşitli Çelik Konstrüksiyon Yapı Projelerinde görev almış ve yeni projelerde görev almaya devam etmektedir.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye