Endüstriyel Yapılar


Ekşioğlu Has İnşaat Büyük Sanayi ve Endüstri yapılarında görev almaktadır. Yapıların gerek Betonarme Karkas inşa faliyetlerinde gerekse Çelik Yapı kısımlarında yüklenici, alt yüklenici olarak iş yapan firmamız, işini uzman teknik kadrosu ve çalışanları ile ustalıkla bitirebilecek imkana sahiptir.

Endüstriyel yapıların altyapı sistemleri dahil her kademesinde firma imkanlarımız ve ortak iş yaptığımız firmalar ile birlikte yer bulmaktayız. Sanayi bölgelerinde ve bu bölgelerde yapılan fabrika inşaatlarında teknik destek ve planlama konularında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yatırım destek ve planlama bölümümüz imkanları mertebesinde müşterilerinin ve işveren firmaların yatırımlarına yön vermekte, bölgesel yatırım olanakları araştırması yapılabilmektedir.

Yurtdışı ve yurt içi sanayi yapı projelerinde, enerji tesislerinde, alt yapı yapım ve imalat projelerinde, ana su hatları ve su taşıma projelerinde, EWT, UWT Su depolama tesisleri ve bunların mekanik projelerinde görev almaktayız.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermekte olup Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Asya ülkelerinde; Libya, Katar gibi Arap ülkelerinde çeşitli Endüstri Yapı Projelerinde görev almış ve yeni projelerde görev alma aşamasındadır.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye