Altyapı Projeleri


Ekşioğlu Has İnşaat Kendi Yaptığı projelerin Altyapı işleri haricinde Yuriçi ve Yurtdışı büyük Altyapı projelerinde görev almaktadır. Aynı zamanda Yol İnşaatları da yapan firmamız, ülkemizin çeşitli bölgelerinde bu tip projeler yapmaya devam etmektedir. Yol inşaat işleri ve bununla birlikte proje bazında oluşan Köprü, Altgeçit, Viyadük ve benzeri iş kalemlerinde, Aydınlatma ve Enerji İletim Hatlarının inşaasında görev almaktayız.

Adana ili İmamoğlu İlçesinde yaptığımız Kilit Parke Taşı ile Yol Yapımı işimizi başarıyla tamamladık. Benzeri projelere katılım amacımız devam etmekte olup ülkemiz genelindeki yol ve altyapı projeleri için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. Yol İnşaatı

Adana Yol Projeleri Devam Ediyor

Büyük sanayi tesislerinin altyapıları ve arıtma hatlarının inşasında Altyüklenici olarak görev almaktayız. Aynı zamanda ülkemizdeki geniş kapsamlı toplu konut sitelerinin altyapı inşaatları konusunda kalitemizi ön planda tutarak çalışıyoruz. Özellikle Adana, Gaziantep, Mersin gibi illerde hazırlık aşamasında olan projeleri takip ediyoruz.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermektedir. Ekşioğlu Has İnşaat Libya Surman Bölgesi Su Tedarik ve İletim Hatları, EWT UWT su depolama yapıları, Nijerya Yol ve Altyapı Projeleri, Sudan Arıtma Tesisi İnşaatları gibi projelerde görev almış ve yeni projelerde görev alma aşamasındadır.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye