Betonarme Yapılar


Ekşioğlu Has İnşaat Betonarme yapı imalatları, yüksek yapılar, Anahtar Teslimi Yapı inşaatları, Kentsel Dönüşüm Projeleri, büyük sanayi yapıları ve tesisleri gibi iş kalemlerinde faliyet göstermektedir. Firmamız gerek Müteahhit gerek yüklenici Müteahhit olarak hizmet vermektedir. Betonarme yapı inşaatları ile ilgili her türlü ekipman ve malzeme tedarik imkanlarına sahiptir. İnşaat sektörü günümüzde Jeolojik araştırmalar neticesinde ülkemizde tekrar üst sıralara taşınan deprem gerçeğine uygun sağlamlıkta binaların yeniden oluşturulması ve mevcut yapıların sağlamlaştırılması amacı ile riskli bölgeleri kapsayan ve devlet desteğini içeren yeniden yapılanma esaslı Kentsel Dönüşüm projelri ile hız kazanmıştır. Özellikle deprem kuşağındaki bölgelerde pekçok firma gibi Ekşioğlu Has İnşaat bu tip projelerin oluşturulmasında çalışmalar yürütmektedir.

Betonarme yapıların başlangıcından itibaren hemen hemen her türlü hizmeti veren firmamız, yeniden yapılanma ile ilgili teknik ve mühendisliki desteğin yanısıra, projelerin oluşturulmasına ilişkin tasarım desteğide vermektedir. Bünyemizde bulunan teknik ekip ile birlikte ortak hareket edilen müşavir firmalar vasıtası ile tüm Hukuki çalışmalarda firmamızca yürütülebilmekte, bu faliyetlerin olumlu sonuçlarının ortak paydada bütün Türk halkının menfaatine olduğu bilinci ile hareket etmektedir. Hali hazırda birkaç kentsel dönüşüm projemiz hazırlıkları tamamlanma aşamasına gelmiştir. Yapmış olduğumuz bütün inşaat faliyetlerinde sağlamlık, kalite ve işlevsellik her zaman ön planda bulundurulmuştur. Görev aldığımız inşa faliyetlerinde edindiğimiz tecrübe ile görev alacağımız projelerin garantisini elimizde tutmaktayız.

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. Kentsel Dönüşüm de İstanbulda Çalışmaların Devam Ediyor

İdealtepe Bostancı Projeleri

Toplu Konut projeleri ülkemizde kentsel arsa üretiminin ihtiyaçtan öte zorunluluk olduğu hızlı gelişen ve göç alan yerlerde hız kazanmaktadır. Özellikle Adana, Gaziantep, Mersin gibi illerde gelişime paralel olarak halkın menfaatini gözeten Kooperatif oluşumları hız kazanmıştır. Bölgesel yatırımların ve günümüz politik koşullarının meydana getirdiği durumlar, bölgede hızlı yapılanmanın ve gelişimin önünü açmıştır. Firmamız bu ve benzeri bölgelerdeki çalışmaları hızlı bir şekilde değerlendirmektedir. Adana ilinde henüz proje aşamasında olan Toplu Konut projelerimiz kısa bir zamanda neticelenecek olmakla birlikte yeni proje çalışmalarımızda sürmektedir.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermekte olup Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Asya ülkelerinde; Libya, Katar, Ürdün ve Irak gibi Arap ülkelerinde çeşitli Betonarme Yapı Projelerinde görev almış ve yeni projelerde görev alma aşamasındadır.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye