Projelerimiz ve Biz

İnşaat, enerji!

Bu iki iş kolu birbirlerinden ayrı düşünülmemeli. Enerjinin olmaması, yeni yapılanmaya ihtiyacının karşılanmaması demektir. Dünyamızda büyüyen nüfus enerji ihtiyacının artmasına ve yeni enerji kaynaklarının araştırılmasına neden olur. Bu aslında mecburiyettir. Yenilenebilir enerji kaynakları dünya gündeminin en üstünde bulsa da yeterli yatırımlar yapılamıyor. Firmamız inşaat projelerine olduğu kadar bu konuda da bazı çalışmalar yaparak gelişen ekonomimizde enerji açığının giderilebilmesine katkı sağlamayı umuyor.


Projelerimiz
Firma olarak her zaman yeni projelere, yeni olanaklara yönelmeye çalışıyoruz. Durmamak daha ileri gidebilmek kurumsal kimliğimiz ve şahsımız adına önem arzetmektedir. Bazı projelerde yapılan işlerin aslında küçük olması önemsiz olduğu anlamına gelmemektedir. Dekorasyon ve yenileme hemen hergün insan ve müşteri ihtiyaçlarına cevap verebilmek, mevcut yapılara ek olarak yeni ve modern yapılarda da kullanım amacına yönelik imalat ile paralel tasarım değişiklikleri firmamızın uygulama alanlarını oluşturur. Yurtdışı ve deniz aşırı projelerde Milletlerarası Hukuk ve bağlı bulunduğu ülkenin ticari kanunları Ortak Girişim Yapmak zorunluluğu getirdiğinden proje hazırlık ve teklif aşamasında kalsa dahi ortaklık yaptığımız yabancı firma sayısını ve portföyümüzü arttırmıştır.


Enerji

Projelerimiz genel olarak HES , GES, JES projelerinin son dönemde ekolojik dengeyi bozmadan uygulanabilen şekillerini içerir. HES projelerimiz teknik yapısı itibarı ile su tutma bent ve barajlar olmadan giriş ve çıkış arasında dinamik enerji kullanımı içeren projelerdir.Gerek doğa gerek ekolojik denge hiç bir şekilde etkilenmemektedir. GES projelerimiz genelde tarım ve başkaca amaçlar için kullanılmayan kıraç arazilerde uygulanır. Verimsiz ve değersiz alanlardan hiç bir atığı olmayan bir sistem ile enerji elde etmek Dünyanın dengesi içinde büyük bir adımdır. Firmamız devasa JES projelerinde alt yüklenici olarak görev almaya çalışmaktadır.

Firmamızın Adana ili sınırları içerisinde projelendirip gerekli izinleri aldığı HES projelerinin kapasiteleri 470 kVA ve 750 kVA dır. Özel imalat pelton türbini kullanılacak olan iki sistemde de geneli açık iletim mevcut su kanallarından 300 m gibi kısa bir deplasmanda kapalı iletim ile santral basıncı oluşturulabilmektedir. Lisanssız elektrik üretimi yapılacak bu iki tesis bölge halkının istihdamı için kaynak oluşturmaktadır. Aynı zamanda elde edeceğimiz enerji bölgedeki yatırım faliyetlerimizde kullanılacaktır. Kıbrıs ta yapmayı planladığımız GES 33.000 m² alan üzerine kurulacak olup 12 MW enerji üretme kapasitesine sahip olacaktır. Çevreye hiçbir ekolojik zarar vermeyen ve atığı olmayan bu sistem için Avrupa Birliği, Dünya Bankası, BM çerçevesinde çok önemli teşvikler verilmektedir.

HES projelerimiz genel olarak Adana ili içerisinde bulunmaktadır. Birinci projemiz Saimbeyli ilçesi Merkez Kirkot deresinde planlanmıştır. İkinci projemiz Saimbeyli ilçesi Gürleşen Köyünde planlanmıştır.


Firmamız Dekorasyon / Renovasyon çerçevesinde Yapı İç tasarımında kullanılan argümanların imalatını ve montajını yapmaktadır. Yapılacak tüm dekorasyon argümanlarının tasarımı ile birlikte İç mimari tasarımları bünyemizde yapılmakta tasarım hizmeti proje ve uygulama olarak ayrı ayrı verilmektedir. Tasarımlarımızda bilinen markaların mamul ve yarı mamul ürünleri de kullanılarak müşterilerimize çok seçenekli proje imkanı sunmaktayız.Ekşioğlu Has Kendi Yaptığı projelerin Altyapı işleri haricinde Yuriçi ve Yurtdışı büyük Altyapı projelerinde görev almaktadır. Aynı zamanda Yol İnşaatları da yapan firmamız, ülkemizin çeşitli bölgelerinde bu tip projeler yapmaya devam etmektedir.


 Referans / Öneri


Kalite; alışılmış anlamı ile “en iyi”dir. Daha geniş anlamda kalite “amaca uygunluk derecesi” olarak tanımlanabilmekte ve bu kavram malı kullanacak olan kişinin ihtiyaç ve ödeme olanakları ile de ilişkilenmektedir. Bir başka şekilde kalite; “İnsan yetenekleri ile müşteri beklentilerinin buluşma noktası” olarak tanımlanabilmektedir.

..... Anonim

Balcıoğlu Kollektif Şti.

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. firmamıza yaptığı tüm işlerde başarılı olmuştur. Firma ve ortakları bu güne kadar gösterdiğimiz güvene layık olmuşlardır.Binalarımızın kalitesini yükseltmek için maksimum gayreti göstermişlerdir.

Ozgun Konut Yapı Kooperatifi

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. Yönetim Krulumuz ile son derece uyumlu bir şekilde çalışmıştır. Firma üyelerimize yaptığı 180 dairelik inşaatı vaktinde bitirmiş kalitesi ile bütün üyelerimizi memnun etmiştir.

İmamoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. belediyemiz sınırları içerisinde yapmış olduğu yol inşaatlarında işini başarı ile bitiren, kalitesi ile öne çıkan nadir firmalar arasındadır. İlçemize verdiği hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Buğrahan İnşaat Taahhüt Ticaret Muharrem Güler

Ekşioğlu Has İnşaat ve ortaklarını iş anlayış ve ahlaklarından dolayı tebrik ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

Ekşioğlu Selvi Konut Yapı Kooperatifi

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. İstanbul Yakacık ta üyelerimize teslim ettiği 100 adet daireyi eksiksiz bitirmiştir. Bu güne kadar, bölgemizde vaktinde bitirilebilen kooperatif sitesi bizim sitemizdir. Teşekkürü borç biliriz.

Saimbeyli Belediye Başkanlığı

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. ve Hüseyin Ekşi ilçemizde enerji alanında yatırım yapma kararı alarak girişimlerde bulunmuşlardır. İlçemizin geleceği ve gelişmesi adına hayırlı olacağını bildiğimiz girişimlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Ekşioğlu Holding

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. ve Kemal Ekşi Libya Atyapı Bakanlığı ile ortak yürütülen projede firmamıza Alt Yüklenici olarak destek vermişlerdir. Başarı diler teşekkürlerimizi sunarız.

Orkent Sitesi Çekmeköy

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. ve Hüseyin Ekşi, başarılarınızın devamını dilerim.


Adres

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti.
Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5
Üsküdar, İstanbul, Türkiye
Tel:+(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
e - mail
bilgi@eksiogluhasinsaat.com


Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye