Tasarım Yapmak


Tasarım Yapmak işimizin en önemli kısmını oluştur. Tasarım ile başlar yönlendirme ile devam eder imalat ile bitiririz. İyi bir tasarım için yıllardır edindiğimiz tecrübe ve çalıştığımız kaliteli markaların ürünlerine güveniriz. Tasarım sadece bir eşyayı kapsamaz, biz sizin yaşam alanınız, iş yeriniz, dış mekanınız ile birlikte sizin nasıl yaşayacağınızıda tasarlar ve uygularız.

Yaptığımız tasarımları en başta dijital ortamda oluşturup size beğendirir, uygulamanın her aşamasında sizin isteklerinize göre hareket eder, sonuçta istediğinize sahip olmanızı sağlarız. Tasarım çok alternatife sahip olmaktan öte tek alternatifi seçebilmektir. Elimdeki ile yaşarım düşüncesi tasarımcının mantığı ile örtüşmez.

Firmamız Tasarım ekibi ile temasa geçin

Sahip olacağınız her şey ile ilgili destek olalım, Ev, Peyzaj, Ofis

Bilgisayar destekli modelleme programlarındaki gelişme tasarımı yapılacak işin gerçekte sahip olacağı bütün özelliklerini çok az yanılma ile gösterebilmeye yönelik olarak devam ediyor. Bu gelişmeye paralel tasarımcı yapmış olduğu işler ile birlikte kendisi ile aynı segmentte iş yapan diğer tasarımcıların materyal listesini de kullanarak müşterisine yön verebilmektedir. Işık, renk, malzeme fonksiyonel bir tasarımın en önemli unsurları. Bu unsurlar insan tecrübesinin sonucunda matematik işlemleri haline gelebiliyor.

Günümüzde bu ve benzeri yöntemler ile sahip olacağınız bir evin daha bitmeden içerisine girip duvardaki tablolarına bile bakabiliyorsunuz. Odalarınız içerisinde yürüyebiliyor sanal ortamda ofisinizin aydınlık veya loş halini görebiliyorsunuz. Firmamız tasarım ekibi uygulama harici isteklerinize tasarım desteği verebilmektedir.

Ekşioğlu Has Ltd. Şti. ve KHG Construction Co. olarak birlikte çalışmakta ve büyük projelere birlikte imza atmaktayız. Katar Turkish Pavillon projemiz bunun bir örenğidir.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye