Dekorasyon / Renovasyon


Ekşioğlu Has İnşaat Betonarme yapı imalatları, yüksek yapılar, Anahtar Teslimi Yapı inşaatları, Dekorasyon ve Renovasyon projelerinde de faliyet göstermektedir. Mimari tasarımlar, bu tasarımların gerektirdiği malzemeler, bu malzeme ve ürünlerin montajı firmamız personelince yaptırılmaktadır. Atölye ve harici uygulamaların oluşturulmasında bilinen markaların bayi bazında uygulaması yapılabilmektedir.

Kendi inşaat projelerimizde kullandığımız ürünlerin pek çoğu özel imalatlarımız arasında olmakla birlikte Proje bazında diğer markaların mamul ve ürünleri kullanılabilir. Çok özel butik tasarımlarda dünya markaları arasından seçim yapılarak portföy oluşturulabilmekte bu müşteri memnuniyeti ve çeşitliliği sağlamaktadır.

Proje bazında tüm tasarlanan mahallerde yapılacak işlerin keşif listesi teknik personelimizce hazırlanır. Görsel öğeler ve numuneler oluşturulup projenin dijital ortamda modellemesi yapılır. Bu model üzerinden gerekli pazarlama faliyetleri yürütülerek müşteri beğenisine sunulur. Müşterilerimiz gerçekte neye sahip olacaklarını önce dijital ortamda görür. Malzeme özellikleri ve bu malzemelerin kalite belgeleri tedarik edilerek tasarıma eklenir. Tam ve eksiksiz yapılan işlemlerin sonucunda verdiğimiz hizmetlerin bir veya birkaçını yapmak müşteri insiyatifince belirlenir.

Firmamızın mamul ve yarı mamul malzemeleri tedarik ettiği ülkeler arasında İtalya, İspanya, Brezilya, Çin, Kore, Fransa ve Libya bulunmaktadır.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 Üsküdar, İstanbul
  Türkiye