Banyo Çözümleri


Ekşioğlu Has İnşaat olarak banyo çözümlerinde sade tasarımların kullanım amacına daha uygun hizmet ettiğini biliyoruz. Genel olarak Banyo Çözümlemeleri ihtiyaçlar göz önüne alınarak yapılabilir. Kişi ihtiyaç duyduğu alandan çok sahip olduğu alanı ihtiyacına göre düzenlemek ister. Bu en kolay anlatımla başarılı bir tasarım ve üretim sistemi ile yapılabilir. Banyo Çözüleri genelde mahalin diğer argümanları ile birlikte yapılabilir. Banyonun yer ve zemin kaplama malzemesi, bu malzemelerin renk uyumu, kullanılacak vitrifiye elemanlarının marka ve modelleri dolapların malzeme seçiminde etki eder. Ülkemizde bilinen büyük markaların malzemelerini Bonyo Çözümlerimizde başarı ile kullanmaktayız.

Aile yaşamı atmosferinde sabah telaşını yaşamamk için Banyoda birden çok kişinin aynı anda ihtiyaç duyduğu alanı kullanabilmesi için tasarımda sadelik ön plana çıkmaktadır.

Banyo Çözümlerinde ortamın kullanımı gereği nem ve ısı olugularına duyarlı malzemeler kullanılarak yüzey kaplaması ve renginin uzun süre dayanabilecek mamullerden ve imalat yöntemlerinden seçilmesi gerekir. Dolap modülleri seri ve butik üretime uygun olarak tasarlanarak müşterilere ihtiyaca uygun kullanım amacı sunulmaktadır.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermekte olup Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Asya ülkelerinde; Libya, Katar, Ürdün ve Irak gibi Arap ülkelerine toplu konut banyo çözümleri çalışmalarımız devam etmektedir.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye