İç ve Dış Kapı


İç ve Dış Kapılar yaşam alanlarının mahremiyetini sağlama amacı ile başlayıp dekoratif ev eşyası olmaya kadar gider. Günümüzde kapı sadece mahalin içerisindeki dolaplar ve günlük yaşam argümanlarını gizlemek için kullanılmamaktadır. Kapının rengi, malzemesi, modeli bir evin tüm dekorasyonu ile birlikte düşünülür. Birlikte tasarlanan bu olgulara uygun görsellikte mobilyalar satın alınır. Kimi zaman dekoratörün düşüncesi sadece mahal içinde değişmez olgu olarak bakılan kapı ve benzeri mobilya aksama göre şekillenir. İmalat esnasında tercih edilecek olan renk, malzeme motifi, yüzey işlemleri yapının bütünü ile tasarlanmış modeline uygun olarak seçilir. Mimari tasarım yöntemleri her şekilde imalatçının ve tasarımcının hizmet anlayışı ile betimlenerek uygulanmalıdır. Kişisel tercihler ve bu tercihlerin değişebilirliği tasarımın iyi bir şekilde sunumu ile eşit orantılı olarak müşteri memnuniyetini ortaya çıkartır. İyi bir yönlendirmeden öte müşterinin kafasındakini tam olarak anlamak önemlidir.

Günümüzde dekoratiflik ile birlikte güvenlik unsuru da iç ve dış kapıların tercihinde önemli olmaktadır. Ürettiğimiz masif dış kapı modelleri aynı zamanda güvenlik unusurunu da üst düzeyde tutarak yaşam alanında ilk izlenimi veren giriş kısmınında dekoratif yeterliliğe sahip olmasını sağlamaktadır.

Ekşioğlu Has İnşaat Ltd. Şti. KHG Construction Co. markası ile birlikte çalışmaktadır

Italy, Spain, France

Sitemizde oluşturduğumuz resim galerisi bu güne kadar yaptığımız işlerimizi ve bayiliğini yaptığımız uluslararası markaları barındırmaktadır.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermektedir. Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan gibi Asya ülkelerinde; Libya, Katar, Ürdün ve Irak gibi Arap ülkelerinde projelerde görev almaktayız.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye