Mutfak Grubu


Mutfak Dolabı Bünyemizde tasarım, imalat, satış kademeleri ile müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerdendir. Modern ve klasik mutfak argüman ihtiyaçları doğrultusunda seçilir. İhtiyaç duyduğumuz aslında Mutfak için işlevsellik ise, bütün bir yapı içerisinde mahallerin ayrı olarak değil bütünsel tasarlanmasıdır. Günümüz mimarisi ile ilgili oluşturulan tüm mamul ve yarı mamuler Atölye ortamında birer sanat eseri haline getirilir. Bilinen her çeşit Mutfak Tasarım malzeme ve argümanları bilinen markaların mutfak sistemleri ile birleştirilir. İhtiyaç duyulan işlevselliği maksimum düzeyde karşılar. Mutfak gruplarının oluşturulmasında binlerce renk alternatifi, yüzlerce yüzey kaplama metodu, onlarca ölçü aralığı kullanılır. Seri üretim yada butik çalışma bütün bu unsurları içermek zorundadır.

Betonarme yapıların başlangıcından itibaren hemen hemen her türlü hizmeti veren firmamız, proje aşamasında yapıların Mutfak Gruplarını da tasarlamaktadır. Bu tasarım ile eş zamanlı olarak Mekanik ve Elektrik tesisatlarının tasarıma uygun hale getirilmesini sağlamak işimizin önemli mühendislik çalışmasıdır. İmalat veya malzeme temini sonuç elde etmek anlamında yeterli değildir. Asıl tasarım hizmeti işin başlangıcından itibaren etkileşimli tüm iş sahalarına tesir edebilmekten geçer.

Toplu Konut İnşaatlarında Ekşioğlu Has

TOKİ Orhanlı Konut Projeleri

Tam olarak bitirilen bir Mutfak Renk ve Endüstrinin bir karmasıdır. Kullanılacak hemen hemen her malzeme usta ellerde gerçek bir yaşama alanını betimleyecek resim haline gelir. Kişinin kendi iç rengi yansıtılarak yaşadığı ve zaman geçirdiği ortamdan sıkılmadan ayrılabilir. Seri üretim ve bireysel mutfak tasarımları hayata geçirilerek müşteri bazında en uygun fiyat ve kalite garantisi sağlanır. Mutfak tamamı ile kapıların arkasında kapalı bir mekan olarak tasarlanabilir. Kapaklar kapatıldığında normal bir yaşam alanına çevrilebilir.

Firmamız Yurtdışı faliyetlerde göstermektedir. Özellikle mutfak argümanları alımı yaptığımız batılı ülkelerde bazı projelere katılmak için çalışmalar yapmaktayız.

Ekşioğlu Has Firması ve Ekşioğlu Ailesi olarak işlerimizi her türlü koşul ve şarta bağlı kalmaksızın eksiksiz ve kaliteden ödün vermeden tamamlama bilinci çerçevesinde yürütmekteyiz.

Firmamız Hakkında

Ekşioğlu Has yurt içinde halen İstanbul, Adana, Ankara da, yurt dışında Kazakistan, Libya ve Azerbaycanda faliyet göstermektedir.

Terms of Use
Privacy Policy
FAQ
Sitemap

Genel İçerik

Web sitemiz bir alışveriş sitesi olmadığı gibi sitemizden herhangi kişisel bilgiler talep edilmez. İçeriğimiz sadece bilgilendirme amaçlı resim ve yazılardan oluşmaktadır.

Bizimle Konuşun

 • Telefon:
  +(90) 216 334 04 16 - 552 471 62 63 - 532 372 77 70
 • Email:
  bilgi@eksiogluhasinsaat.com
 • Address:
  Validei Atik MH. Nuhkuyusu Cd. No: 103/5 üsküdar, İstanbul
  Türkiye